אולפן ירוק להפקות וידאו וקליפים - איך זה עובד?

הפקות קליפים, קמפיינים, סרטוני תדמית וסרטוני וידאו מחייבות ידע, ניסיון וציוד מקצועי מתקדם. בתעשיית הקולנוע, הפרסום והטלוויזיה נהוג לשכור אולפן צילומים משוכלל ומאובזר בקפידה עם ציוד מתקדם וחדשני כמו ציוד תאורה, מצלמות וידאו חדשניות, טלפרומטר, מערכת הגברה מתקדמת, מוניטורים וחדר עריכה עם מחשבים חזקים ותוכנות משוכללות. באולפן ירוק ניתן להפיק סרטי פרסום, הדרכה ותדמית, קליפים לזמרים, שידורי טלוויזיה חיים או ערוכים וסרטונים לקמפיינים באינטרנט או לצרכי מיתוג. אולפן ירוק מיועד לשימושים רבים ומגוונים וניתן להפיק בו סרטונים באיכות גבוהה ובמחיר מוזל יחסית.

צילום מקצועי על רקע מיוחד

עד לפני מספר שנים יכלו רק חברות ענק וחברות פרסום מובילות להפיק סרטוני וידאו, קליפים ופרסומות באולפן צילומים משוכלל. כיום, הטכנולוגיות החדשות זמינות יותר ומאפשרות לכל חברה, ארגון, אמן או לקוח פרטי, להפיק קליפים וסרטי וידאו בתקציב משתלם ושווה לכל כיס. את האולפן ניתן לשכור בהתאם לצרכי ההפקה, כאשר הצוות המקצועי מציע שירותים נלווים נוספים, כמו עריכה ופוסט אונליין או אופליין, צילום והפקה, צילומי סטילס על רקע גרין סקרין, קריאייטיב ועוד. כדאי לדעת, כי אולפן ירוק כולל בין היתר גם חדר חזרות שקט ומרווח, המאפשר לשחקנים, לבמאי ולצוות ההפקה לערוך חזרות בשלווה וללא הפרעה, לובי מרווח עם פינות ישיבה נוחות ונעימות, מטבחון מאובזר, חדר איפור עם מראות גדולות ותאורה נוחה, חדר לצוות ההפקה וחדר עריכה משוכלל עם ציוד חדשני ומתקדם.

חשוב להדגיש כי באולפן הצילומים קיימת מערכת ניטור ועריכת וידאו משוכללת, המאפשרת לנקות את הרקע הירוק בזמן אמת ובאופן מיידי, על מנת להשתיל רקע אחר. כך ניתן להפיק תוכניות טלוויזיה ושידורים חיים לאתרי אינטרנט, המאפשרים צפייה ישירה לכל רחבי העולם.  

הפקות וידאו באיכות גבוהה

אולפן גרין סקרין מקצועי נועד להפקות וידאו באיכות הגבוהה ביותר. הצילומים נערכים מול המסך הירוק ובחדר העריכה ניתן להוסיף רקע לפי בחירת ובהתאם לצורך. ניתן להעמיד סט פיזי בהתאם לצרכי חברת ההפקות ולהכין את המקום לפני תחילת הצילומים על מנת לצלם ביעילות, ברציפות וללא הפסקות ארוכות. באולפן המשוכלל יש את כל התשתית הנדרשת להפקות וידאו מכל הסוגים וניתן ליהנות גם משירותי פוסט פרודקשן כדי לשלב באופן מקצועי ומושלם בין הצילומים הנערכים מול הרקע והמסך הירוק לבין הסט הווירטואלי.

תחושת אולפן אמיתי

אולפן ירוק מציע תחושה של אולפן אמיתי וניתן להפיק בו תוכניות אירוח וראיונות, חדשות, קליפים לאמנים וסרטונים לצרכי הסברה, תדמית, פרסום ומיתוג. את הרקעים שותלים בזמן אמת תוך כדי צילום על מנת להוזיל עלויות וכדי לאפשר ללקוח לשדר את התוכן באופן ישיר או תוך זמן קצר. באולפן המשוכלל ניתן להפיק תוכניות אירוח וקליפים בתקציב נמוך ובאיכות גבוהה ביותר תוך אפשרות לשידור חי והחלפת סטים במהירות וללא צורך בצוות הפקה גדול.

מעוניינים להפיק וידאו באיכות הגבוהה ביותר באולפן ירוק? צרו איתנו קשר בהקדם!