​הפקות טלוויזיה ופרסומות באולפן מקצועי

וולטר אליאס דיסני, המפיק והאנימטור האגדי ומייסד אולפני חברת דיסני אמר פעם- "אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות". לכן, חשוב לדעת כי הפקות טלוויזיה, פרסומות, קליפים וקולנוע נופלות וקמות על מקצועיות, ניסיון, כישרון, יצירתיות ותשומת לב לכל הפרטים הנדרשים בתחום ההפקה.

מתחם חדשני ומשוכלל להפקות טלוויזיה ופרסומות

במתחם אולפני הפקות הממוקם במרכז תל אביב מספקים את השירותים הטכנולוגיים המתקדמים והחדישים ביותר להפקת תכניות שונות בשידור חי, להפקת פרסומות וקליפים ולמגוון צרכים נוספים. במתחם מקצועי יש אולפן טלוויזיה חדיש, בסמוך אליו ממוקם חדר קונטרול מהמשוכללים בארץ להפקת תוכניות בשידור חי, אולפן גרין סקרין (מסך ירוק), ציוד לצילום וירטואלי, פרסומות, סרטי תדמית, קליפים לאמנים ולאירועים ועוד.

כמו כן, במתחם ההפקות החדיש יש חדר איפור מרווח ומואר, חדרי הפקה מאובזרים לעבודה נוחה, יעילה ואפקטיבית, מתחם אירוח VIP עם לובי מפואר, פינת הסעדה, חניה ופינוקים שונים, וכמובן חדר בקרה מתקדם בו נעשה כל הקסם כדי להפיק שידור חי איכותי ומקורי ולהפקת פרסומות מנצחות המביאות לתוצאות הרצויות.

עם זאת, כי שאמר וולט דיסני, נדרשים אנשים מוכשרים כדי להגשים את החלום והמטרות של הלקוחות. לכן, באולפן הפקות מקצועי ומתקדם ניתן לקבל שירות מאנשי המקצוע הטובים והמוכשרים ביותר בארץ, כל אחד בתחומו, ביניהם צלמים, תפאורנים, במאים, כותבים, אנשי פוסט פרודקשן, מאפרים ועוד.

פתרונות מתקדמים ויצירתיים בהתאמה לצרכי הלקוח

הפקת פרסומות ושידורים חיים לטלוויזיה אינה דבר של מה בכך, נדרש ציוד מקצועי הכולל מצלמות באיכות Full HD, אולפן ירוק, אולפן וירטואלי, חדר קונטרול, שירותי פוסט פרודקשן ברמה הגבוהה ביותר ועל פי סטנדרטים בינלאומיים, וכן ציוד משלים לאולפן. בנוסף, יש לדאוג לאנשי ההפקה ולטאלנטים המשתתפים בפרסומות או בשידור לטלוויזיה, לכן במתחם הפקות טלוויזיה יש חדרי הפקה, חדר איפור עם עמדות נוחות ומאובזרות, חדר ישיבות נוח ומאובזר לצוות ההפקה, מטבחון, פינת אוכל, לובי מפואר, מתחם VIP עם חדרים מעוצבים ונוחים, מחסן תפאורות ועוד.

חשוב להדגיש כי באולפן מקצועי ומתקדם ניתן מענה מדויק גם לצרכי הפקת פרסומות לטלוויזיה, תחום נדרש המחייב ציוד מתקדם, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ וציוד משלים.

כל הפקה מתוכננת במקצועיות ובהתאמה מושלמת לדרישות ולצרכי הלקוח, בין אם מדובר בהפקה לטלוויזיה ובין אם מדובר בהפקת פרסומות, קליפים, סרטי תדמית וכיוצא בזה.

בעזרת הצוות המקצועי, המנוסה והמוכשר ניתן להפיק כל תכנית טלוויזיה וכל פרסומות או קליפ, עם זאת חשוב לציין כי ההפקה מתחילה באפיון ובהבנת צרכי הלקוח. בהתאם לכך מכינים את המקום ואנשי המקצוע עומדים לשירות הלקוח לכל אורך ההפקה על מנת להשיג את התוצאות המושלמות. למעשה, את התוצאות ניתן לראות כיום במגוון שידורי טלוויזיה בערוצים המסחריים, בערוצי הספורט ובפרסומות המושקעות של בנקים, גופים ציבוריים גדולים וחברות מובילות במשק הישראלי ועוד.