אולפן ירוק לאירועים – מגיע למסיבת בת מצווה

מזל טוב, הבת שלכם חוגגת השנה בת מצווה! אתם יודעים שהחברות שלה, שכבר חגגו בת מצווה, הציגו במסיבה שלהן לא רק אולם מקושט, קייטרינג טעים, משחקים ואטרקציות שונות, אלא גם ובעיקר קליפ מרגש ואלבום תמונות מרשים, שבהם מככבת הילדה, כאילו היא באמת כוכבת זוהרת.

קליפ בת מצווה – מעמידים את הבת במרכז באמצעות מסך ירוק

בנות רבות שמחות מאוד להציג במסיבה שלהן קליפ מיוחד שהוכן במיוחד עבורן. קליפ בת מצווה הוא הזדמנות נהדרת לספר בווידאו קצר ואיכותי סיפור מרגש, מותח או הומוריסטי על הילדה. הקליפ יכול להציג סיפור דמיוני שבו מככבת הבת, חברותיה או בני המשפחה; הוא יכול לשלב תמונות מהאלבום המשפחתי; הוא יכול לצלם את הבת ככוכבת קליפ של שיר שהיא אוהבת, או להציג אותה כמנחת תכנית טלוויזיה... בקיצור, אינסוף רעיונות מדליקים.

אבל, דמיינו לעצמכם הסרטת וידאו בסטודיו שמציע אולפן ירוק...

כאשר מדובר באולפן ירוק, השמיים הם הגבול. אפשר להעביר את הבת, שהיא נושא הצילום, לכל מקום בעולם, ואפילו לכל תקופת זמן – חזרה לעבר או אי שם בעתיד. הילדה יכולה להצטלם על פסגת הר המאצ'ו פיצ'ו או בחללית שמשייטת בחלל בשנת 2050.

צילומי מסך ירוק באירוע עצמו

היום, עורכי אירועים לא מסתפקים רק בצילומי וידיאו וסטילס במהלך המסיבה. הטרנד האחרון, שמוסיף התרגשות וחוויה לאירוע, הוא הצבת מסך ירוק במסיבה עצמה.

האולפנים המקצועיים מציעים שירות חדש: הבאת אולפן ירוק אל האירוע. צלמים ואומני דיגיטל מקצועיים מתייצבים במסיבה, מפיקים במהלך האירוע צילומים משעשעים של המשתתפים, מדפיסים אותם במקום, במדפסת שהביאו איתם ומגישים לכל אורח צילום פנטסטי למזכרת.

שלא כמו צילומים רגילים במהלך מסיבת בת המצווה, טכנולוגיית המסך הירוק מאפשרת לכם לבחור את הרקעים לצילומים, מתוך מגוון של מאות אתרים שישמשו כרקע נהדר לצילומי האירוע והמוזמנים. אפשר גם ליצור נושאים מותאמים אישית או לבחור ברקע קיים, כמו שער למגזין מפורסם, רקע שקשור לספורט או למסיבות, רקע של נוף כלשהו ועוד.

להרחבה בנושא: אולפן ירוק להפקות וידאו וקליפים - איך זה עובד?

צילומי בוק בת מצווה – גם חוויה וגם מזכרת

עצם ההכנה של בוק בת המצווה זה דבר מרגש, ולא רק בגלל התוצאה הסופית, אלבום למזכרת לכל החיים. עצם החוויה שעוברת הבת הצעירה שמגיעה לסטודיו מקצועי – מוקפת באנשי מקצוע שמלבישים אותה, מקשטים אותה, מתחשבים בה. אנשים שכל מטרתם להציג אותה במלוא תפארתה – זה כבר כיף גדול והתנסות של פעם בחיים. חוויית הבוק מתחילה בפגישה מוקדמת עם הצלם כדי שיכיר קצת אתכם ההורים ואת הבת שלכם, ישמע את הציפיות, את הצרכים ואת החלומות שלכם, ויסביר לכם מה בדיוק עומד לקרות כדי להכין את הבוק המושלם עבורכם.

ולסיכום, כשמתכננים את כל מערך הצילומים בבת מצווה שלכם, צריך לקחת בחשבון שני אירועי צילום שמופקים לפני המסיבה: בוק לבת מצווה וקליפ לבת מצווה, ושלושה סוגי צילומים שמצולמים בפועל במהלך המסיבה: צילום וידאו וסטילס שמנציח את האירוע עצמו, וצילום מיוחד של האורחים על גבי מסך ירוק.

נכון, שהיום עם כל המצלמות המשוכללות והאוטומטיות, אפשר אולי להפקיד את המלאכה בידי אחד מבני המשפחה או החברים... אבל כדי לקבל תוצאות באמת איכותיות, שישביעו את רצונכם, ובעיקר את רצונה של הנערה הצעירה, עדיף לבחור בסטודיו מקצועי. 

 

אולפן ירוק
אולפן ירוק