סטודיו להפקת סרטי תדמית לעסקים

עסקים וארגונים רבים במשק הישראלי מפיקים בשנים האחרונות סרטי תדמית באיכות גבוהה לצורכי שיווק, פרסום, קידום העסק והמכירות וכדי לחזק את המותג וליצור בידול מהמתחרים. סרטי תדמית לעסק מאפשרים לחברה להציג את העסק בכמה דקות בדרך יצירתית וברורה, תוך שילוב אלמנטים מונפשים, קריינות, כתוביות ומוזיקת רקע כדי להגביר עניין וליצור סרט תדמית דינמי ומרתק.

הפקה מקצועית

סטודיו מקצועי ומוביל להפקת סרטי תדמית לעסקים מציע שירות מ-א' ועד ת' ללקוחות השונים. צוות הסטודיו משתתף בפגישת הכרות עם הלקוח כדי לאפיין את צרכיו הייחודיים, לגבש קונספט כללי, להבין מהי מטרת סרטון התדמית והיכן הוא יוצג, לאפיין את קהל היעד אליו מתכננים לפנות ועוד. לאחר גיבוש רעיון כללי הצוות מתחיל לאסוף חומרים ולאחר מכן כותבים תסריט, הבמאי קובע הוראות שונות ומתכננים יום צילומים בסטודיו או קובעים יום לצילומי חוץ אם מעוניינים לשלב בסרטון תמונות וקטעי וידאו מהעסק עצמו, מאתרי לקוחות של העסק וכדומה.

קונספט כללי

בסטודיו המקצועי מציעים 4 סוגים עיקריים של סרטי תדמית לעסקים:
•סרט תדמית שיווקי
•סרט תדמית למוצר חדש או קיים
•סרט תדמית המיועד לעיני משקיעים ולצורך גיוס הון לחברה
•סרט תדמית אינפורמטיבי לצורכי הדרכה
את הסרט התדמיתי הלקוח יכול להעלות לאתר האינטרנט של העסק שלו, סרטוני תדמית באתרים זוכים לצפיות רבות ולתגובות נלהבות מצד הלקוחות, כמו כן אפשר להפיץ את סרטי התדמית לעסקים ברשתות חברתיות שונות, באתרים רלוונטיים, באינדקסים מקצועיים ובבלוג. אפשר לשלוח סרטי תדמית באמצעות דואר אלקטרוני, אם הסרטון אינו גדול אפשר להפיץ אותו בקלות גם בווטס-אפ.

מה כוללת הפקה מקצועית של סרת תדמית לעסק?

הפקת סרטי תדמית לעסקים אינה דבר של מה בכך, זו הפקה מקצועית מורכבת, צוות אנשי מקצוע לוקח חלק בפרויקט והלקוח מקבל בסופו של ההליך מוצר מוגמר באיכות גבוהה ובצילום בטכנולוגיית היי דפינישן (HD). בכל הפקה משתתפים במאי, תפאורן, צלמים מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר,  תסריטאים, מאפרים, סטייליסטים, עוזרי הפקה, אנשי סאונד, עורכי וידאו מנוסים ועוד. בהתאם לצורך משתתף בהפקה גם קריין מקצועי המלווה את הסרט בקולו הערב והנעים.
כיום, נהוג לצלם סרטי תדמית לעסקים באולפן גרין סקרין (מסך ירוק) כדי להוזיל עלויות, לשדרג את איכות הסרט וכדי ליצור עניין רב יותר עבור הצופים. באולפן מסך ירוק אפשר לשלב רקעים שונים לאחר הצילומים, ראיונות, תמונות והנפשות מעניינות.

מעוניינים להפיק סרט תדמית לעסק או לארגון שלכם? חברת V.S אולפנים (סאן וידאו) מספקת מעטפת שירותים מקצועית ורחבה בכל הפקה ודרישה. החברה מחזיקה באולפני טלוויזיה והפקות וידאו מתקדמים במרכז הארץ עם ציוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, אנשי מקצוע מעולים ומנוסים, ציוד אולפן משלים ותשתית חדשנית ומתקדמת טכנולוגית להפקות מקצועיות לטלוויזיה, לקולנוע ועבור לקוחות עסקיים ופרטיים.