מפיקים סרט או פרסומת? מחפשים אולפן גרין איכותי?

תחום הפקת הטלוויזיה הוא תחום רחב ומרתק המשתייך לתעשיית הקולנוע. מי שמוגדר כמפיק בתחום זה, אחראי על ייצורו בפועל של תוצר טלוויזיוני כזה או אחר כגון: סרט קולנוע, סדרה וכו'. היום למשל, תחום ההפקות הטלוויזיוניות משמש רבות גם בעלי עסקים המבקשים לקדם את פעילותם באמצעות סרטוני תדמית איכותיים. הביקוש ההולך וגובר להפקות טלוויזיה מקצועיות, הוביל להקמתם של אולפנים המספקים שירותי הפקה לבעלי עסקים, ובכלל, לכל מי שמעוניין להפיק תוצר טלוויזיוני ברמות מקצועיות ואיכות גבוהות.

אנחנו בחברת סאן ווידאו (Sun Video) הממוקמת בתל אביב, מספקים שירותי הפקה ברמה גבוהה מאוד. הודות לניסיונם ומקצועיותם הרבה של אנשינו, אנחנו מסוגלים לענות על כל צורך הפקתי באופן מושלם. בין שירותי ההפקה המקצועיים והמתקדמים שלנו, תוכלו למצוא:

  • הפקות טלוויזיה והפקות ווידאו: אנחנו בסאן וידאו, דואגים להתמקד "בכל הזוויות" ולתת תשומת לב יתרה - גם לפרטים הקטנים. אנשי הצוות המקצוענים שלנו, יכולים לספק לכם את מכלול השירותים הנדרשים  ליצירת ההפקה המושלמת: עיצוב סט והקמת תפאורה, כתיבה, פוסט פרודקשן (תכנון קדם-הפקה) ועוד.
  • אולפני טלוויזיה באיכות Full HD: בסאן וידאו, אנחנו דואגים לטפל בהפקה שלכם מ-א' ועד ת' (וגם הרבה מעבר לכך). בזכות אולפן טלוויזיה מיוחד שאנו מעמידים לרשותכם, הכולל 3 מצלמות ברמת איכות Full Hd, אתם יכולים להיות בטוחים כי ההפקה שלכם הולכת להיות "שוברת מסך".
  • אולפן גרין ("האולפן הירוק"): אחד מגולות הכותרת שלנו בסאן-ווידאו. 2 אולפני הגרין שלנו, הפועלים בבידוד אקוסטי מלא ועל פי תן תקן מחמיר במיוחד, מאפשרים לנו לייצר עבורכם הפקה מושלמת בתחושה ריאליסטית. צוות ההפקה שלנו ידאג ללוות אתכם באופן יסודי ומלא, החל משלב תכנון קדם-ההפקה (הפוסט פרודקשן), דרך הקמת הסט המתאים לדרישותיה, וכמובן במהלך הצילומים עצמם. אולפן הגרין הראשון שלנו, המתאים להפקות כמו תכניות אירוח המצריכות מיקום גדול, משתרע על פני 100 מ"ר. אולפננו השני, שיכול להתאים מאוד להפקת ראיונות אישיים למשל, משתרע על פני 30 מ"ר.
  • אולפן וירטואלי: האולפן הווירטואלי שלנו בסאן-ווידאו, מאפשר לכם להפיק באופן מהיר, יעיל ובעיקר איכותי מאוד. ארגונים עסקיים רבים משתמשים באולפן הווירטואלי שלנו למטרות רבות ומגוונות כמו: הפקת מקצועית של סרטוני הדרכה לעובדים, הפקת תכניות אירוח העונות על צרכים שיווקיים פנימיים וחיצוניים ועוד. כמו כן משרת האולפן הווירטואלי שלנו את צורכיהן של חברות מדיה ואתרי אינטרנט המבקשים לייצר תוכן איכותי ובאופן מיידי. לצד כל אלה, האולפן הווירטואלי מאפשר לכם גם לבצע שידורים חיים (Streaming Live) ואפילו להחליף סטים במהלכה של תכנית משודרת.
  • אז רגע לפני שאתם פוצחים בחיפושים אחר אולפני טלוויזיה בתל אביב, תדעו שגם אנחנו שם, ונשמח להיות הבית שלכם להפקות מקצועיות באמת!